Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Patrycja Ostrogska

Warsztaty Konsultacje Szkolenia

Udzielam konsultacji w zakresie:

radzenia sobie ze stresem
asertywności
budowania relacji
dbania o dobrostan psychofizyczny
budowania, wzmacniania i utrzymywania motywacji
efektywnej komunikacji
zmiany nawyków

Prowadzę warsztaty

z redukcji stresu
asertywności
wypalenia zawodowego
komunikacji
budowania relacji
i pracy na schemacie poznawczym

Moja filozofia

Stworzenie dobrego życia wymaga pewnych umiejętności, które są jak cegiełki tworzące mocny fundament, na którym można zbudować stabilne i satysfakcjonujące życie.

Pracuję w podejściu zorientowanym na Twoje mocne strony

Pracuję w podejściu zorientowanym na Twoje mocne strony, gdyż wierzę, że to właśnie praca na zasobach pomoże Ci osiągnąć pełnię potencjału. Pomagam rozpoznać i wzmocnić Twoje zasoby, dzięki czemu odnajdziesz w sobie siłę, by podjąć dobre decyzje, a także wprowadzić i utrzymać zmiany.

Wierzę również, że umiejętność samoregulacji jest kluczowa w budowaniu dobrego życia

Radzenie sobie ze stresem, świadomość własnych myśli i emocji to warunek podstawowy do projektowania bardziej harmonijnego życia.

Dobre życie wymaga drobnych,
lecz regularnych nawyków,
które dają siłę i ochotę
do życia własnym życiem.

Dobrostan rodzi się ze świadomości

Kim jestem

Jestem doktorem nauk humanistycznych UŁ. Pracuję jako nauczyciel akademicki w obszarze psycholingwistyki i neurodydaktyki. Ukończyłam kursy na Harvard University z podstaw neuronauk, na Yale University z budowania dobrostanu, i na University of Michigan z inteligentnego przywództwa.

Ukończyłam Szkołę Konsultacji u Agnieszki Stein i Małgosi Stańczyk, a także ich program Rozwój-Relacja-Regulacja, oraz kurs z Rodzicielstwa Bliskości, a także kurs z budowania Odporności Psychicznej.

Przez 20 lat pracowałam z dziećmi i z młodzieżą, która doświadcza trudności w uczeniu się, prowadziałam konsultacje i warsztaty dla rodzin dzieci dotkniętych trudnościami, oraz warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży.

Przeprowadziłam ponad 50 warsztatów i spotkań dla nauczycieli z pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Pracowałam jako mediator między szkołą a rodziną ucznia z dysleksją.

Szkoliłam się również u dr Shefali Tsabary z rodzicielstwa bliskości. Coachingu uczyłam się u Tony’ego Robbins’a.

Jestem pasjonatką medycyny funkcjonalnej. Obecnie studiuję psychologię. Żyję szczęśliwym życiem według zasad, którymi się dzielę.

Opinie klientów

Warsztat z redukcji stresu

“Tematyka szkolenia trafiona w dziesiątkę. Idealny timing. Profesjonalne przygotowanie prowadzącej wyczerpujące tematkę, charyzmatyczne prowadzenie i wyjątkowe miejsce szkolenia spełniło moje oczekiwania w 100%”

“Polecam serdecznie warsztaty “jak poradzić sobie ze stresem” prowadzone przez przesympatyczną Patrycję ☺️ Poprawność merytoryczna i metodyczna na wysokim poziomie. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze i w urokliwym miejscu Pod Dębami u przemiłej właścicielki Ani ☺️ Polecam i tym mocno zestresowanym jak i tym mniej?
Warsztaty z wypalenia zawodowego

“Ja również Pozwolę sobie podziękować. To był kurs, który wiele wniósł. Bardzo miło się Pani słucha. Ma Pani niesamowitą wiedzę, ogromne doświadczenie i wspaniały, łagodny głos. Można słuchać godzinami.
Dziękuję 
Z wyrazami uszanowaniem”

“Pani zajęcia są zawsze niezwykle ciekawie prowadzone, cenne oraz inspirujące”

“Spotkania niezwykle praktyczne, wartościowe i inspirujące. Dla mnie miały naprawdę ogromne znaczenie, ponieważ pomogły dokonać mi istotnych wyborów i zmieniły mój światopogląd. Jeszcze raz bardzo dziękuję uśmiech

Warsztaty z krytyka wewnętrznego

“Dziękuję Ci za to spotkanie. Rzuciłaś nowe światło na to, kim jestem i jak się zachowuję.”

“Nawet się nie spodziewałam, że tak dużo osądzam – siebie przede wszystkim. Przynajmniej teraz to wiem. Zmiany czas zacząć”

“To były pierwsze warsztaty, po których nie mam poczucia straty czasu. Konkretne, rzeczowe, profesjonalnie przygotowanie i przeprowadzone. Gratuluję, dziękuję i pozdrawiam”

ponad 20

lat pracy z drugim człowiekiem

ponad 60

przeprowadzonych warsztatów

ponad 1000

godzin spędzonych na rozmowach i konsultacjach

Autentyczność

Autentyczność

Pomagam klientom przez pryzmat doświadczeń własnych – doświadczyłam choroby fizycznej, przez lata zmagałam się z nerwicą, bezsennością i atakiami paniki, przez 7 lat chorowałam też na zaburzenia odżywiania. Mówię o tym otwarcie, bo to pomaga człowiekowi w kryzysie mieć nadzieję na lepszy czas.

Empatia

Empatia

Każdy człowiek, z którym spotykam się na konsultacjach i na warsztatach niesie ze sobą jakąś historię, jakieś cierpienie, jakieś trudności. Ja jestem teraz po drugiej stronie, lecz nie zapomniałam, czym jest prawdziwe cierpienie. To mi pomaga współodczuwać.

Wiedza

Wiedza

Nieustannie szkolę się w dziedzinie psychologii, medycyny funkcjonalnej i neurobiologii. Ta wiedza pomaga zobaczyć drugiego człowieka z wielu perspektyw na raz i pomaga też klientom przyjrzeć się swojemu życiu na wielu poziomach.

Spotkajmy się.

Prowadzę warsztaty, kursy online.

Warsztaty

Warsztaty

Redukacja stresu
Wewnętrzny krytyk
Wypalenie zawodowe
Komunikacja

Konsultacje i coaching

Konsultacje i coaching

Praca na przekonaniach
Umiejętność samoregulacji
Mocne strony
Dobrostan psychofizyczny

Kursy online

Kursy online

Redukcja stresu – wersja online