Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Zdaniem klientów

Polecam warsztaty z całego serca❤️Ogrom wiedzy przekazanej w bardzo przystępny sposób? Dobra energia i miła atmosfera ? Wszystko zorganizowane w niezwykle przyjemnym miejscu, i zakończone ucztą dla podniebienia ? Z pewnością będę wracać☺️

Ka Tie

Recenzja na Facebook

Najlepsze co możesz zrobić dla siebie to rozwój. Patrycja jest cudownym, uważnym przewodnikiem po tym doświadczeniu. Jej ogromna wiedza i empatia czynią ten czas bardzo wartościowym. Szczerze polecam❤️

Zuza

Recenzja na Facebook

Serdecznie polecam warsztaty u Patrycji. Profesjonalne, holistyczne, z dobrą energia. Naprawdę warto, fajny czas, dbajmy o siebie z Patrycją ???Z serca polecam!!!

Mira

Recenzja na Facebook

Uczestniczyłamw warsztatach z zakresu pracy z uczniem dyslektycznym na lekcjach języka obcego??????. Ogrom wiedzy, który tam otrzymałam, wykorzystuję do dziś.Chociaż nie, właśnie nie wiedzy…??Warsztaty dały mi mnóstwo konkretnych rozwiązań, gotowych do użycia na lekcji ?? Nie było tam bezużytecznej teorii, na którą tracimy 3/4 czasu na innych 'warsztatach’ ❌?Samo mięcho ready-to-use? Taka lekcja w formie instant ??Dzięki! ?

Marta

Recenzja na Facebook

Miałam przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez p. dr Patrycję Ostrogską. Podkreślam – dwukrotnie, bo za pierwszym razem tak mi się podobało, że gdy tylko nadarzyła się okazja, bez wahania zapisałam się na następne. Profesjonalizm, pasja, przemiła atmosfera, zajęcia pełne inspiracji i kreatywnych pomysłów. No i to, co najważniejsze – przygotowanie merytoryczne i praktyczne wskazówki dot. pracy z dyslektykami. Z pełnym przekonaniem polecam!

Joanna

Recenzja na Facebook

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez panią Patrycję Ostrogską. Napiszę krótko: pełen profesjonalizm, kreatywność, pasja Z zajęć wyszłam zmotywowana do działania, pełna optymizmu i z nowymi pomysłami na prowadzenie zajęć. Dziękuję!

Paulina

Recenzja na Facebook

Bardzo dziękuję za to szkolenie. Okazało się niesamowicie pomocne dla uczestniczących w nim osób. ???. Gorąco i serdecznie polecam szkolenia z Patrycją, w pięknych okolicznościach przyrody, w ogrodzie Ani. Wspaniała atmosfera, niesamowita energia i dużo praktycznych porad. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że chcemy wrócić na następne szkolenia w tym uroczym miejscu.

Adam

Recenzja na Facebook

polecam z całego serca, szkolenie otworzyło mi okno w sercu na wiele spraw, Patrycja jedyna taka prowadząca, ktora w sposob uporzadkowany i przystepny mowi o rzeczach waznych i potrzebnych.❤️

Agata

Recenzja na Facebook

Z uważnością wspominam z córką warsztaty z Redukcji stresu.Gigantyczna wiedza i praktyka Patrycji pomaga nam w budowaniu zaradności wobec trudnych stresujących sytuacji,wyrażaniu swoich myśli, uczuć.Przywołanie wspomnień z wydarzenia w scenerii wszechobecnej natury to balsam na duszę.Patrycjo z wdzięcznością, miłością DZIĘKUJEMY !!! ???❤️❤️❤️

Ania

Recenzja na Facebook

Tematyka szkolenia trafiona w dziesiątkę. Idealny timing. Profesjonalne przygotowanie prowadzącej wyczerpujące tematkę, charyzmatyczne prowadzenie i wyjątkowe miejsce szkolenia spełniło moje oczekiwania w 100%.

Opinia anonimowa

WIadomość na Messenger

Spotkania niezwykle praktyczne, wartościowe i inspirujące. Dla mnie miały naprawdę ogromne znaczenie, ponieważ pomogły dokonać mi istotnych wyborów i zmieniły mój światopogląd. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Opinia anonimowa

Wiadomość na Messenger

Warsztaty z?Patrycją Ostrogską? są wyjątkowe jak sama prowadząca, osobiście byłam na dwóch, jeden dotyczył redukcji stresu, drugi relacji. Oba tematy poruszone i omówione dogłębnie, a co najważniejsze z podanymi przykładami i gotowymi rozwiązaniami. Jeżeli ktoś potrzebuje poczuć zaufanie, wyciszenie i poznać gotowe do użycia metody – to warsztaty Patrycji są doskonałym wyborem. Jej osobowość i podejście do człowieka to plaster na to, co już nie służy. Dodam jeszcze, że spotkania odbywały się w cudownym miejscu w Łodzi ?„Pod Dębami”?. Polecam tą doskonale zbudowaną harmonię miejsca, pysznego jedzenia i klimatu warsztatów.

Iwona

Recenzja na Facebook