604-166-065, 789-174-131 kontakt@inero.org
Współpraca

Jesteśmy fundacją, która nieustannie poszukuje nowych rąk do pracy, nowych głów do generowania pomysłów i nowych serc do pracy z dziećmi.

Naszą misją jest wsparcie uczniów, którzy doświadczają trudności szkolnych, więc jesli jesteś nauczycielem języka angielskiego, polskiego, matematyki lub terapeutą pedagogicznym z wielką cierpliwością i z wewnętrzną chęcia niesienia pomocy – dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 604-166-065 (Patrycja Ostrogska) lub 789-174-131 (Joanna Wilińska-Nowak) lub napisz maila na j.wilinska@inero.org

 

Jeśli jesteś studentem lub masz w planach zmianę ścieżki zawodowej i myślisz o wolontariacie, również skontaktuj się z nami niezwłocznie. Proponujemy Ci możliwość podglądania nas w akcji.

Być może okaże się, że poczujesz zew natury i zapragniesz robić to co my. A może na danym etapie życia poczujesz gotowość do podzielenia się swoim czasem i energią z młodymi i bardzo kreatywnymi umysłami.

Proponujemy możliwość odbycia wolontariatu – obserwacja a następnie prowadzenie zajęć z najmłodszymi z naszym wsparciem i pod naszym okiem:)

Każdy z nas tak zaczynał:)

Dlaczego INERO?