Przeprowadzone warsztaty

Warsztat dla kobiet

Warsztat dla kobiet

Na ten warsztat zaprosiliśmy grupę 10 niesamowitych kobiet, które podjęły wyzwanie zmierzenia się z własnym wewnętrznym krytykiem.

Beata Majcher

Warsztat poprowadziły dwie doświadczone panie psycholog Beata Majcher i Magdalena Kolasa.

Magdalena Kolasa

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

Warsztaty dla dzieci z MOPSu – dzień turecki

Studenci AHE w Łodzi zorganizowali warsztaty dla podopieczych MOPSu. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani kwiatami – symbolem piękna, które jest ukryte w każdym człowieku. Gwoździem programu były jednak tureckie gry i zabawy – spotkanie odbyło się w języku angielskim.

Warsztaty dla dzieci z MOPSu – dzień hiszpański

Studenci AHE w Łodzi zorganizowali warsztaty dla podopieczych MOPSu. Uczestnicy poznawali kulturę Hiszpanii podczas prezentacji prowadzonej w języku angielskim. Dzieciaki szczególnie zainspirowały się zdjęciami architektury Gaudiego.

Warsztaty dla dzieci z MOPSu

Dzień japoński

Po raz 4 studenci AHE w Łodzi przygotowali zajęcia dla podopiecznych MOPSu – tym razem motywem przewodnim była sztuka i kultura Japonii. Zdjęcia mówią same za siebie.

Warsztaty dla dzieci z MOPSu

Świąteczne warsztaty

To było wyjątkowe wydarzenie! Małgosia Breukel przygotowała dla dzieci materiały do stworzenia własnej gwiazdki i choinki. Z pomocą przyszedł styropian, sznurek i krochmal:) Nie zabrakło brokatu w dużych ilościach:)

Świąteczne
rozmowy o recyclingu

Warsztaty kreatywne i rozmowy o recyclingu

W lipcu odwiedziła nas Małgosia Brukel z Pałacu Młodzieży w Łodzi i pokazała jak ze starej koszulki taty zrobić swój własny dywanik! Nawet sprzątanie po, nie zmąciło przyjemności ozdabiania własnych dywaników. Warsztat odbył się w zaprzyjaźnionej fundacji Yoga&Mind.

Ja i moja dysleksja – film o dysleksji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „Ja i moja dysleksja” zrealizowanego przez naszą fundację, w którym nasi podopieczni opowiadają o tym, z jakimi trudnościami spotykają się w szkole i jakie mają rady dla swoich nauczycieli.