604-166-065, 789-174-131 kontakt@inero.org
Warsztat dla rodziców „Odkrywcy skarbów”
Zajęcia w fundacji / warsztat dla rodzicow odkrywcy skarbow
Warsztat o tym, jak zbudować głęboką więź z własnym dzieckiem.
Praktyki dla studentów czyli przyjemne z pożytecznym

Warsztat dla rodziców „Odkrywcy skarbów”

Serdecznie zapraszamy na warsztat, podczas którego podpowiemy, jak wydobyć z naszych dzieci to, co najlepsze, jak je skutecznie wspierać i zachęcać do współpracy 🙂

Warsztat poprowadzi Joanna Banaszek.

Joanna Banaszek absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Jest nauczycielem, pedagogiem i wychowawcą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z rodziną oraz na rzecz dzieci, które zdobyła w pracy  w Pogotowiu Opiekuńczym. Koordynator projektu „Zabieramy Dzieci z Bramy”.Od kilkunastu lat zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą, jest coachem umiejętności wychowawczych i czynnym nauczycielem. Ukończyła szereg szkoleń i kursów m.in.: „Praca Asystenta Rodziny”, „Rozpoznawanie i zapobieganie problemom psychologiczno-wychowawczym w świetle rosnącej frustracji i agresji dzieci i młodzieży”,” Zaburzenia nastroju u dzieci i młodzieży”.

Posiada certyfikat w zakresie „Treningu komunikacji interpersonalnej z elementami asertywności” ,” „Nowych uzależnień chemicznych i nie chemicznych” oraz certyfikat w zakresie „Mediacji rodzinnych”.

Jest realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Program spełnia standardy jakości poziomu II Dobra praktyka, zgodnie z kryteriami oceny przyjętymi w ramach Systemu Rekomendacji Programów Profilaktycznych i Promocji Zdrowia Psychicznego. W 2004r został wpisany w Narodowy Plan Działań na Rzecz Dzieci, posiada rekomendację Państwowej agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Instytutu Psychiatrii i neurologii, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Prywatnie szczęśliwa mama dorosłej córki i dwóch synów.

Zdjęcie Jonny znajdziecie na naszej stronie w zakładce Poznaj nas 🙂

Czekamy na Was 🙂

100 %

Kreatywność

100 %

Wiedza

100 %

Cierpliwość

Czekamy na Was:)

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *